Upcoming Events

  • No upcoming events available
 

ניווט

 

רשת אינדימדיה העולמית

  • www.indymedia.org
 

תגובה למכתב גלוי של ללאורה מילוא

גרסת להדפסהגרסת להדפסהSend by emailSend by emailPDF versionPDF version

לאורה היקרה,
התרגשתי לקרוא את הדברים שכתבת תחת הכותרת "אני חוזרת לכלא – מכתב גלוי מאת לאורה מילוא", שכל כולם אידאליזם צרוף. ארשה לעצמי לצטט חלקים ממכתבך היקר ולהתייחס אליהם.

את כותבת:

"אני חוזרת לכלא, ואיאלץ לחדול מהפעילות החינוכית חברתית שלי,לחדול להיות בן אדם מעורב ולהכנס למסגרת מדכאת מכל בחינה. כשאחד מאלו ששפטו אותי, קצין חובש כיפה, טען כי כמפירת חוק מקומי בכלא, שאלתי אותו:
" האם כתוב בתנ"ך 'חוק חוק תרדוף' או 'צדק צדק תרדוף'?" אז עדיין לא ידעתי שגם החוק, החוק היבש, הוא לצידי, אפילו אם בית המשפט עושה יד אחת עם הצבא על מנת לעקם אותו. הצדק כנראה נמוג בשטח. המוסריות הלכה לה לאיבוד אצל חלק משותפיי למדינה שלנו, אני מבקשת להמשיך בשירות הקהילתי אותו אני עושה כבר שנתיים, בירוחם, בשלומי, בעכו ובעוד מקומות שצריכים אותי. בקשה פשוטה, שאמורה להתקבל על הדעת. מדוע עלי להעמיד פנים, לשקר במצח נחושה או לתחמן את המערכת על מנת לפעול על פי האמת היחידה שלי ?האם המדינה אינה מבינה שהיא עושה נזק לעצמה בהתנהגות מחפירה זו ?"

* * *

לאורה היקרה, ארשה לעצמי להתייחס לשאלתך אם המדינה אינה מבינה שהיא מזיקה לעצמה בהתנהגותה המחפירה.

למיטב הבנתי הבעיה היא ש"המדינה" שאת מדברת עליה כבר לא קיימת.
"המדינה" כיישות חפצת חיים המבקשת את טובת הארץ ותושביה חדלה מלהתקיים לאחר שהפכה לקרבן להשתלטות עויינת.

את ההשתלטות העויינת ביצעה קבוצה המוכה בתאוות שררה וממון – השלטו-הון.
השלטו-הון רוקן את המדינה מכל תכניה הערכיים ומרוקן אותה מכל נכסיה. ה"שלטו-הון", אינו חפץ בטובת המדינה, אלא בטובות הנאה לעצמו ולמשת"פים שלו. בתאוות בצע שאינה יודעת שובע הוא בולס כל חלקה טובה בבולמוס בולימי, של אכול ושתה כי מחר כבר לא יהיה. השלטו-הון הורס את המדינה, חומס את הארץ, מרעיל את אדמתה ומימיה ועושק את תושביה.
ואת השלל הם מבריחים לחו"ל,
כי בהילולת השחיתות של תפוס ואכול כפי יכולתך
כשעושים למדינה מכירת חיסול
(מכל הבחינות וגם המוסרית)
ברור ש"אחרי המבול"
וברור שהשועים יביאו על המדינה את השואה
וכאשר טרוף תיטרף ותרד על צמיתיה ואריסיה למצולה
ההונאים (הון+הונאה) ימלטו בסירת הצלה
ויצטרפו אל הבנים והממון שהבריחו אל מעבר לים

והנה עוד ציטוט ממכתבך:

"אזרחים פעילים, חושבים ובעלי ראיה ביקורתית הינה ממטרות העל של חברה דמוקרטית. צבא "הגנה" לישראל ובית הדין הגבוה ל"צדק" הצליחו להפוך לקללה את היותנו אנשים מעורבים."

והנה התייחסויות נוספות שלי:

1. לגבי ה"החברה הדמוקרטית"

השלטון בארץ – השלטו-הון - אינו מבקש לטפח חברה דמוקרטית. השלטון בארץ אינו דמוקרטי אלא מתחזה לדמוקרטיה, לשם כך הוא מחזיק בסממנים לכאורה דמוקרטיים כדי לבלבל את האוייב, כלומר את האזרחים.
הודות ל"דמוקרטיה" יכול השלטון לדרוש בצדקנות מתחסדת מן האזרח לציית ל"שלטון החוק" מרצון, מכיוון שאי ציות הינו "אנטי דמוקרטי", והוא יכול גם לכלוא (לפי מיטב המסורת הסטליניסטית) את מתנגדיו. וכך בתקופה שהמשטר בארץ מגלה יותר ויותר מאפיינים פשיסטיים וטוטליטריים, המשטר, בחסות המסכה הדמוקרטית ובזכותה כמעט שאינו זקוק למשטרה כדי לקרוא את האזרחים לסדר, לדרוש מהם להתיישר עם הקו ולכפות עליהם את רצונו.

הדמוקרטיה, כך מסתבר, משמשת בדומה לפטריוטיזם כמפלטו של הנבל.
(ראי גם מאמר שלי על ה"דמו-קרטיה" שפרסמתי באתר זה בתחילת אוגוסט)

2. לגבי "אזרחים פעילים, חושבים ובעלי ראיה ביקורתית הינה ממטרות העל של החברה הדמוקרטית

השלטו-הון אינו מעוניין באזרחים פעילים ומעורבים אלא בנתינים-אריסים.
אזרח מודע ומצפוני עלול לסכן את השלטו-הון, ואילו הנתין נתון לתעמולתו, לאילופו ולמרותו.
בצוק העיתים ניתן תמיד להסית את הנתינים נגד "אויב" מזדמן, כדי להסיט את זעם ההמונים מהמשטר המתעמר בו. הנתין הוא כחומר ביד היוצר וניתן לשסותו בכל מי שהמשטר אינו חפץ ביקרם - בערבים, שמאלנים, מובטלים או פועלי נמל. וחוץ מזה תמיד אפשר להמציא איזה "בוגד" תורן (שמאלנים, סרבנים, ואנונו, טלי פחימה) לנקז אליו את זעם ההמונים ולרכב על נחשולי השנאה נגדו. העליהום המתלהם נגד ה"בוגד" אמור לחפות על ה ב ו ג ד י ם ה א מ י ת י י ם, אותם שועים החומסים את הארץ ועושקים את העם.
ואף אחד לא קם.

השלטו-הון שולט בזכות הפרד ומשול, לכן לא תהיה פה סולידריות והמחלוקת תחגוג עד גוג ומגוג..
השלטו-הון שולט בזכות ה"אויב" ומלחמה היא "לחם" בשבילו – לכן לא יהיה פה שלום.
השלטו-הון שולט לא רק בזכות השרפות שהוא מבעיר אלא הודות לבערות - לכן לא יהיה כאן חינוך לערכים ולאזרחות נאורה, ולכן דמות מופת כמוך המבקשת לחנך נתפסת כמסוכנת. מה שיהיה פה זה אילוף לציות ולנתינות, ומפס הייצור של מערכת החינוך ינפיק ראשים קטנים ומרובעים וקרנפים קונפורמיים שיצטרפו לעדר המאולף לנתינות נרצעת ולהערצת העריץ, ולצרכנות מצמיתה.

3. לגבי היותך "מפירת חוק" ושאלתך אם כתוב בתנ"ך 'חוק חוק תרדוף' או 'צדק צדק תרדוף'?

על מידת האפקטיביות שבה הונחל במקומותינו ו"נצרב בתודעה" הציות הכמו-דתי לחוק (וחלילה לא לצו המצפון, הצדק והמוסר), ניתן ללמוד מן העובדה שאפילו אנשים מצפוניים, ובעלי חשיבה עצמית אמיצה כמו הסרבנים שקדמו לך (הטייסים ואנשי סיירת מטכ"ל) הכריזו שהם לא ימלאו פקודות
"בלתי חוקיות ובלתי מוסריות".
כן. לפי סדר זה. החוק במקום הראשון. המוסר בא אח"כ..
כלומר אפילו אצל הסרבנים החוק קודם למוסר(!) ומזה ניתן ללמוד שיתכן ומבחינתם החוק נעלה מן המוסר.
הסגידה לפולחן החוק, וההתייחסות אליו בחרדת קודש, משרתת את השלטון המחוקק לעצמו חוקים כבקשתו. ומצליח להשכיח מאלה הנתונים למרותו שהחוק אינו תורה מסיני, אלא מעשה ידיו של הח"כ, הוא אינו אצבע אלוהים אלא בסך הכל יציר הצבעתו של הח"כ

ואכן, פני החוק כפני הח"כ.

4. לגבי העובדה שלמרות שהחוק הוא לצידך (ולא "רק" הצדק), עשה בית המשפט יד אחת עם השלטון על מנת לעקם אותו.

את צודקת מערכת המשפט פועלת בשרות השלטון ולמען השלטון, ולשם כך היא מעוותת צדק, ומעקמת חוק.
ואכן כולם מצווים לציית לחוק - כלומר למי שחוקק אותו.
כולם חוץ מבית המשפט.
ובית המשפט (שאוהב להציג עצמו כמקום של חוק ולא של צדק), מוכן, כשהחוק לא נוח לו, לכופף את החוק ו"לפרש" אותו מחדש. ממש כפי שהשופטת עשתה במקרה שלך כאשר התעלמה מהפטור הניתן לאשה (לפי סעיף 39 לחוק שירות בטחון) שלא לשרת בהתחשב בסיבות של דת או מ צ פ ו ן.
מערכת המשפט כפופה לשלטון ועושה עימו יד אחת, וכל הסיפורים על רשויות נפרדות מיועדים "לעבוד על" תלמידי כיתות האזרחות בתיכון.

מערכת המשפט משרתת גם את בעלי ההון

לא מעט שופטים הם גם "שפוטים" של ההון ומשמשים משת"פים של פרקליטי צמרת, שלטובתם הם מטים משפט ומעוותים דין. הזכיות המשפטיות תורמות ליוקרתם של אותם פרקליטי צמרת הגובים הון בזכות קשריהם בבית המשפט. וגם מהשופט לא נגרע חלקו בשלל, כי השופט – שותף..

קשר השתיקה של התקשורת

כמובן שהקנוניה הפושעת הזאת היתה בלתי אפשרית אילולא שיתוף הפעולה של התקשורת השומרת על קשר שתיקה בכל הקשור בסוד השמור ביותר במדינה - השחיתות במערכת המשפט.
התקשורת אינה עצמאית אלא קשורה בטבורה שלטו-הון, היא אינה "כלב השמירה של הדמוקרטיה" אלא שופרו של השלטון הצועק "זאב1 זאב!" מתוך כוונה להסיט את תשומת לב הכבשים מן הזאב האמיתי המזנב בעדר ללא הפרעה. התקשורת היא בסך הכל זרוע נוספת של תמנון הממון ותפקידה לחפות על הזרוע החזקה ביותר של התמנון, מערכת המשפט, במטרה לשמר את הפן חסין האש של זרוע שרירותית זו ולאפשר לה לפעול בכפייה ובדרקוניות דיקטטורית בשרות תמנון הממון והשלטו-הון ללא הפרעה וביקורת
שהוא חיוני לגוף שרירותי כדי שתשרת את אדוניה בדרקוניות דיקטטורית ללא כל הפרעה.

אין טעם לעתור לבית המשפט

כי אין שם צדק וגם אין שם חוק.

מי שעותר לבית המשפט נאלץ לשחק לפי הכללים השרירותיים שבית המשפט קובע, ושאותם הוא משנה לפי נוחיותו.
מי שעותר לבית המשפט משחק במגרש הבית של בית המשפט, והוא משחק במשחק שברור לכל בר דעת שהוא מכור.

מי שעותר לבית המשפט מוסיף ללגיטימציה של מוסד זה ומעצים את כוחו.

תגובות

Random Image

211782_332
 

שלב תכנים

שלב תוכן Features

שלב תוכן Newswire

 

חיפוש