קריאה לציבור

user warning: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') ORDER BY fit DESC LIMIT 0, 1' at line 1 query: SELECT * FROM menu_router WHERE path IN () ORDER BY fit DESC LIMIT 0, 1 in /home/israel/public_html/drupal-6.19/includes/menu.inc on line 315.

09/06/09

רבותי, ‏

אני קורא לכם, ארגוני השלום, למיניהם ולגוניהם, ארגונים ליברליים, חילונים ודתיים, לאנשי הרוח, פעילי זכויות אדם, תושבים, החיים בשטחים שנכבשו במלחמת ששת הימים, ותמורת שלום אמת מוכנים לחזור לגבולות המדינה, לציבור שמשום מיאוסו ב"פוליטיקה הקטנה העסקנית", הפך לדומם, למרצים סטודנטים - לכל מי שחש חוסר אונים לנוכח התהליכים שנכפים עלינו ע"י מיעוט לאומני- קיצוני- משיחי, מאז מלחמת ששת הימים, והממשיכים לדרדר את ישראל מבחינה חברתית ומוסרית, מיעוט שחלק אינטגראלי מאמונתו המשיחית ההזויה היא הפצת שנאה ארסית כלפי האחר וגם הצמיחה רוצח ראש ממשלה. קריאה זו מופנית גם אל ערביי ישראל פלסטינאים, מוסלמים, נוצרים, בדואים וכל מי שרוצה להשתלב בחיי המדינה על בסיס שוויון זכויות מלא.

אסור שנחמיץ את ההזדמנות להגיע להסדר שלום באזור שהנשיא אובמה מנסה להוביל באזור ושישים קץ לסבלם של תושבי האזור יהודים וערבים כאחד, הזדמנות שעשויה להביא למפנה היסטורי שהדורות העתידיים יברכו עליו. הנשיא אובמה הוא מנהיג בעל חזון הומאני, שמובל ע"י חזונו מעבר לשיקולים אינטרסנטיים צרים תועלתניים של ארה"ב.

על כולנו להגיב במהירות ובגדול, על ניסיונות הימין והממשלה ליצור דה-לגיטימציה למניעיו של נשיא ארה"ב. עלינו גם לתת תחושה לממשל האמריקאי שרבים מאזרחי ישראל תומכים ביוזמתו ויסייעו לו ככל שלאל-ידם לממש את חזונו-חזוננו באזור.

אני מבקש שנתגבר על הבדלי ניואנסים, על כבוד, יוקרה ועוד מרעים- בישים אחרים ונתלכד על בסיס מכנה משותף רחב לפעולה. עצומות עצרת תמיכה ענקית בכיכר רבין (מקום שהוא גם סמלי).

אני מפנה קריאתי זו לכולכם (ויתכן שמחוסר ידיעה אפסח על אחדים אז אנא העבירו לידיעתם) ומבקש שתזמו פגישה ראשונית כדי שנחליט על דרכי הפעולה. נראה לי שאנו נמצאים בנקודת זמן בשלה להיענות גדולה.

שמוליק מרזל

שדרות

050-5654201
merzel@zahav. net.il

Comments

NK = tiny little fringe sect

That's like saying, "ask a real astronomer from, e.g. the Flat Earth Society."

@%<

priceless

Yes, folks, that really is Jordan Thornton lecturing someone else on "signs of mental illness."

@%<

Ban Jordan, the Idiot Canadian spammer

Ban Jordan, the Idiot Canadian spammer

bevakasha!