Upcoming Events

  • סיור של עיר עמים בירושלים(0 أيام)
  • מופע בסלון - עופר גולני(0 أيام)
  • 5th Bil'in Conference(0 أيام)
 

الإبحار

 

Global IMC Network

  • www.indymedia.org
 

נלחמים בגזענות בטוקבקים

نسخة للطباعةنسخة للطباعةSend to friendSend to friendPDF versionPDF version


יש תגובה – נלחמים בגזענות בטוקבקים!
גם לכם נמאס מהטוקבקים הגזעניים והקיצוניים? אם גם אתם לא מוכנים להמשיך לעבור עליהם בשתיקה? אנחנו מאמינים שאפשר לשים לזה סוף!
"מוות לערבים"... "רבין בוגד"... "פושעי אוסלו לדין"..."נטפל בערבים, אחר כך בשמאלנים"אתם מכירים את הטקסטים האלה. הם מופיעים מדי יום, בעמודי החדשות באינטרנט, ונקראים על ידי מיליונים. ההסתה והגזענות בתגובות, שפעם נראתה כצעקות של שוליים סהרוריים, הפכה לכוח לפוליטי שמעצב היום מדיניות ממשלתית.

מול המציאות הזו צריך להגיב.

יש בישראל מספיק אנשים שמאמינים בשוויון, בסובלנות, ובצורך בתהליך השלום. האנשים האלו, אנחנו, פשוט שקטים יותר. הבעיה היא שהתייאשנו. אבל עלינו להשמיע קול. אנחנו לא לבד, והגיע הזמן שניקח יוזמה. ביחד נוכל להצליח, אבל אף אחד אחר לא יעשה את זה במקומנו.יש תגובה!אנחנו קבוצה של אנשים שנמאס להם מהתמונה המעוותת של ישראל שנשקפת אלינו מטורי התגובות באתרי החדשות, והחלטנו להתארגן כדי לשנות את התמונה הזו.אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו!כרגע, זה אמור לעבוד ככה:


שלחו אימייל לכתובת yeshtguva@gmail. com – אנחנו נחזור אליכם במייל ונאשר לכם שצורפתם לרשימה.כמובן שלא נמסור את מייל שלכם לאף ארגון או אדם.
מרגע שתצטרפו, נשלח לכם בדוא"ל קישורים לידיעות חדשותיות חשובות המפורסמות באתרים מרכזיים, להן מצורף (או תכף יצטרף) שובל של תגובות קיצוניות או גזעניות.
כל אחד מאיתנו יצטרך רק לשלוח תגובה אחת לכתבה (או שתיים אם יש לו המון זמן), לא יותר, כדי שהתמונה תשתנה, והרושם שיעלה למי שייכנסו לכתבה יהיה שונה לחלוטין.אנחנו משוכנעים שמאות ואלפי אנשים יצטרפו אלינו. ברגע שנפעל בתיאום אנחנו יכולים ליצור שינוי אמיתי בהלך הרוח בישראל. כל מה שנדרש מאיתנו זה כמה דקות של השקעה ביום.

כן, זה דבר פשוט וקטן. אבל אנחנו מאמינים ששינויים גדולים התחילו מפעולות קטנות. השינוי לא יקרה בבת אחת. זה ייקח זמן. אבל עצם העובדה שטוקבקים גזעניים וקיצוניים עוברים ללא תגובה היא מסוכנת כרגע לתרבות ולדמוקרטיה הישראלית. ההידרדרות כבר החלה, אבל היא לא בלתי נמנעת. ביחד, התגובה שלנו יכולה לשנות לא רק את תרבות הדיון בישראל, אלא את החברה כולה.בשלב זה אנחנו אוספים את כתובות האימייל. נתחיל לפעול רק כשתיווצר מסה קריטית של כמה מאות מגיבים לפחות. אנחנו מאמינים שזה יקרה מהר.

שלחו את האימייל הזה לחבריכם!

יש קול מתון, יש קול שפוי. ביחד נגרום לו להישמע.

בברכה,צוות "יש תגובה"

التعليقات

הנה לכם שינוי אמיתי. ולא רק צנזורה.

אנחנו לא צרכים לסתום פיות, אלא לבחון מאיפה הדעות הללו מגיעות.

הצטרפו לתנועת צייטגייסט
www.zeitgeist.co.il

Re: נלחמים בגזענות בטוקבקים

איזה צבועים אתם

Re: נלחמים בגזענות בטוקבקים

אני מציעה להפציץ את האתר של הימין הקיצוני ערוץ 7 לזה יש לי המון חברות מכל העולם שישמחו להצטרף ולהגיב, כדאי שתכתבו לכולם.
כתובת תל אביב יש לי שכנים מהקיצוניים הללו שעל הזמן מפיצים סטיקרים עם פרסומת של הערוץ שלהם באנגלית אולי גם בעברית
רינתי

Random Image

1554_10266533
 

Other Press

أحد 12 December 2010
أحد 24 October 2010
سبت 21 August 2010
ثلاثاء 3 August 2010
More ...
 

تلقيم

لَقِّم المحتوى Features

لَقِّم المحتوى Newswire