Upcoming Events

  • No upcoming events available
 

Navigation

 

Global IMC Network

  • www.indymedia.org
 

Announcements

AUG. 29, 2004 GLOBAL DAY FOR ACTION

International call for solidarity.

מרתון חומה בסינמטק

יום שישי- סרטים על החומה בסינמטק

הליכת השלום מברתעה אל הסולחה

A call for Unity in the Struggle Against the Occupation and for a Just Peace

לאחדות במאבק נגד הכיבושולמען שלום צודק

יעל בר זוהר ומגמה ירוקה מקימים גינה קהילתית

ממשיכים לשבור שתיקה

אינטרנט חופשי? או שמא ידו של "האח הגדול" בוחשת?

"ספינת השוטים" טורפדה ב"רשת"

האם קיים חופש דיבור באינטרנט? או שמא ידו הארוכה של "האח הגדול" בוחשת גם כאן?
פרסמתי לפני זמן מה בכמה פורומים באינטרנט את "ספינת השוטים".
שעות ספורות לאחר שהספינה נכנסה למים הטריטוריאליים של "תפוז" היא טורפדה.
ניסו להטביעה, אותה ואת שובל הודעות הגולשים אחריה.
ועל מה יצא הקצף?

שיפטו בעצמכם

הנה "ספינת השוטים"

ארועי השבוע הקרוב בסלון מזל

חודש זכויות בסלון מזל

TEAR DOWN THE WALL

WALLS MAKE EXCELLENT NEIGHBORS WHEN THEY ARE BUILT ON YOUR PROPERTY AND NOT ON THE NEIGHBORS PRIVATE PROPERTY

THE BOOK OF LAW INSTRUCTS THAR NO ONE SHALL STEAL WHICH ISNT OPEN TO
INTERPERTATION BY ZIONIST POLITICIANSSS

Random Image

1
 

Newswire

Sat 17 September 2011
Fri 16 September 2011
Thu 15 September 2011
Wed 14 September 2011
Tue 13 September 2011
Mon 12 September 2011
Sun 11 September 2011
Sat 10 September 2011
Fri 9 September 2011
Thu 8 September 2011
Wed 7 September 2011
Tue 6 September 2011
Mon 5 September 2011
 

Syndicate

Syndicate content Features

Syndicate content Newswire